Stěhování bez dřiny
Hlavní stránky Stěhování bez dřiny Formulář pro nezávaznou objednávku

Přeskočit na navigaci

Stěhování Hořice

Hořice - město kamenné krásy, Hořické trubičky, 300 zatáček Gustava Havla. To je krátký výčet hlavních bodů, které si s tímto malebným městem spojí snad každý občan naší republiky. I pro tuto lokalitu je pro Vás připraven kompletní servis stěhovacích služeb. Firma Stěhování bez dřiny zajistí stěhování a vyklízení nejen v Hořicích, ale i v jejich blízkém okolí (Dobrá Voda, Chvalina, Hrachovec, Bilsko aj.).

Námi nabízená služba je vhodným řešením pro všechny, kteří potřebují zajistit stěhovací služby z Hořic do požadované lokality, nebo naopak pro ty, kteří chtějí zajistit stěhování nábytku a jiného vybavení do města Hořice.

Stěhování Hořice - stěhovací služby v městě kamenné krásy

Mezi nejčastěji realizované zakázky v Hořicích patří stěhování rodinných domů a bytů. Výjimkou však nejsou ani služby pro firemní zákazníky - tedy stěhování firemních kanceláří či provozoven.

Kvalitní autoservis v Hořicích? Zkuste služby K&K teamu. Spolehlivá komplexní péče o váš automobil a mnoho doplňkových služeb, které zajistí prodloužení životnosti vašeho vozidla.

Základní informace o Hořicích

Hořice se rozkládají na jižním úbočí Hořického chlumu, který bývá často označován jako poslední výběžek Krkonoš. Dobré podmínky a úrodná půda byly jedním z lákadel, která přilákala první osadníky. První středověká osada s tvrzí je doložena na vrchu Gothard, na němž pražští premonstráti zakládají v polovině 12. století kostelík zasvěcený sv. Gothardovi.

Hořice jsou rodištěm řady významných osobností — univerzitního profesora Josefa Ladislava Jandery, vynikajícího českého chirurga Jana Levita, malíře a grafika Karla Vika a Rudolfa Švajdlera, umělecké rodiny Maixnerů, spisovatelky Věnceslavy Lužické a bratrů Durdíků, kteří vynikli v různých vědeckých oborech.

Zdroj: Oldřiška Tomíčková, Horice.org


NONSTOP +420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2010 Stěhování bez dřiny | Stěhování, stěhovací služby | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Partneři

Které lokality jsme schopni pokrýt? Tanvald, Semily, Náchod, Kutná Hora či Hořice? Firma Stěhování bez dřiny dokáže s pomocí svých středisek zajistit stěhovací služby prakticky po celé České republice. Na přání zákazníků zajistíme stěhování např. pro lokality: stěhování Mladá Boleslav, stěhování Praha, stěhování Chrudim, stěhování Náchod, stěhování Semily, stěhování Pardubice či stěhování Liberec.